Замки для дверей в Одесі

Не варто пояснювати, що означає для кожного з нас замок дверей. Це і захист від зловмисників, і надійність роботи, і елегантність — гарна річ завжди тішить око. Проте попереду усе ж таки захист житла. Адже ніхто не хоче, щоб замок відкривався найпримітивнішим крадійським інструментом. Тому виникає питання — де в Одесі можна купити надійний замок?

Таке запитання ставив собі кожен одесит хоч раз у житті та йшов на базар — лотків із замками там багато. А якщо потрібен якісний фірмовий замок? У такому разі заходьте до нас — ми є офіційним представником багатьох замкових брендів. Усі замки в наявності, ви можете прийти зі старим замком або його фотографією, і підібрати потрібну заміну.

Врізні замки

У нас широкий вибір врізних замків як для міжкімнатних, так і для вхідних дверей. Замки є різних моделей — від найпростіших до найсучасніших з використанням нових технологій, таких, наприклад, як можливість перекодування замка. Такий замок не доведеться міняти при втраті ключа — ви зможете самостійно його перекодувати, купивши у нашому чи іншому магазині лише новий набір ключів.

Замки представлені такими виробниками, як Mottura, Cisa, AGB та Welka (всі італійські), Kale (Туреччина), а також багатьма брендами пострадянського простору. Основу асортименту складають італійські замки Mottura — модельний ряд цього найвідомішого виробника дуже широкий.

На окрему увагу заслуговують вітчизняні врізні замки. Сугальдний замок під назвою «Київський» завдяки використанню лише сталевих деталей та деяким технологічним особливостям перевершив у класі недорогих замків не лише свої аналоги виробників колишньої СНД, а й багато моделей замків світових брендів. А українські замки Radlock взагалі вважаються нерозкривними — їх не можна назвати дешевими, але їх рівень зламостійкості можна назвати винятковим.

З конструктивними особливостями, рівнем зламостійкості та кресленнями ви зможете ознайомитися, пройшовши за посиланням у розділ врізних замків нашого основного сайту. За потреби майстри нашого сервіс-центру можуть встановити замок у будь-якому районі Одеси.

Накладні замки

Накладні замки в нашому магазині представлені брендами Mottura та Welka (Італія), Gerda та Bastion (Польща), Kale (Туреччина), а також виробниками пострадянського простору — ціна їхньої продукції значно нижча. Замки можуть бути різних систем та конструкції — сугальдні, циліндрові, з механічним кодуванням (кодові), замки з сигналізацією при силових діях та інші рішення.

Найширший модельний ряд пропонує Mottura — сугальдні 2-х та 4-х обертні замки, замки з натискним циліндром, замки для броньованих дверей та інші моделі.

Окремо стоїть продукція Gerda — модельний ряд у поляків невеликий, але їхні замки з сигналізацією безперечно заслуговують на увагу. До того ж моделі Gerda красиві та елегантні — для накладних замків ця особливість є досить важливою.

З конструктивними особливостями, рівнем зламостійкості та кресленнями ви зможете ознайомитися, пройшовши за посиланням у розділ накладних замків нашого основного сайту.

Навісні замки

Замки цього виду відомі людству з давніх-давен, і їх конструкція майже не змінилася. У нашому магазині є багато різновидів навісних замків: із загартованою дужкою, П-подібні, із протектором (для захисту від механічних пошкоджень) та інші види.

Найзламостійкіші замки виготовлені відомими фірмами — Mottura і Viro (Італія), Abloy (Фінляндія) та Mul-T-Lock (Ізраїль). Ці моделі дуже надійні — корпус замків виготовлений зі спеціальної загартованої сталі, загартовані також дужка та планка, що захищає циліндр замка від висвердлювання. Для вирішення простіших завдань ми запропонуємо дешевші навісні замки.

Цікаві моделі Viro Van Lock та Mul-t-lock WatchLock — перша призначена для захисту фургонів автомобілів, друга для всіх транспортних засобів (вагони, контейнери тощо) — вона надсилає повідомлення при спробі зламу, відхиленні від маршруту, відкритті та інших подіях. Погодьтеся, особливості є унікальними.

З конструктивними особливостями, рівнем зламостійкості та кресленнями ви зможете ознайомитися, пройшовши за посиланням у розділ навісних замків нашого основного сайту.


Усі замки за потреби встановлюються в Одесі. Якщо у вас є питання — телефонуйте, робіть знімки та скидайте на Вайбер — це заощадить ваш час. Звертайтесь, ми допоможемо!

Магазин «Добрий дім» — замки всіх видів в Одесі

Наші телефони: 067 593-61-27, 067-716-31-43
Часи роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Двері, вікна, замки, циліндри.
Копіювання ключів.
Ремонт замків та дверей
RU