Міжкімнатні двері в Одесі різних виробників

Вибір міжкімнатних дверей — справа не зовсім проста, якою здається. Є багато нюансів, про які більшість покупців навіть не підозрюють. Кожен виробник намагається здешевити свій продукт, але багато хто робить це таким чином, що продукція перетворюється на халтуру, яка має лише одну перевагу — найдешевшу вартість.

Наш магазин пропонує міжкімнатні кількох виробників, яким можна довіряти — вони існують тривалий час та довели все, що можна довести. Кожен з них пропонує багато серій з різною конструкцією та покриттям – вибір дуже широкий, широкий і спектр цінових категорій. У нас є окремий салон міжкімнатних дверей зі зразками продукції — ви зможете ознайомитися з дверима, помацати їх наживо та отримати уявлення про їх особливості.

двері Новий стиль

Міжкімнатні двері «Новий стиль»


Підприємство «Новий стиль» розташоване у Херсоні та існує з 2002 року. Завдяки потужній власній виробничій базі, що дозволяє контролювати всі етапи виробництва, досягається дуже гідна якість продукції.

«Новий стиль» пропонує по-справжньому широкий вибір міжкімнатних дверей середнього та бюджетного сегментів. Вони поділені на колекції, кожна зі своєю конструкцією, покриттям та вартістю. На окрему увагу заслуговує збірна конструкція — у разі пошкодження будь-якого елемента дверей, є можливість замови його на заводі. Зробити це можна у будь-якому магазині Одеси, який торгує дверима цього виробника. Особливість дуже корисна, у житті всяке трапляється.

Слід зазначити, що «Новий стиль» зробив акцент на бюджетному сегменті. Проте якість навіть цих дверей, включно з покриттям, дуже гарна. Одним словом, якщо вам потрібні недорогі міжкімнатні двері в Одесі, то продукція цього підприємства поза всяким сумнівом заслуговує на увагу.

Конструктивні характеристики, варіанти оформлення та інші подробиці ви зможете дізнатися, перейшовши на сторінку міжкімнатних дверей «Нового стилю» нашого основного сайту. Двері постачаються на замову, зразки є у салоні.

двері Hammer doors

Міжкімнатні двері Hammer Doors


Hammer Doors також має власну виробничу базу, що дозволяє контролювати всі етапи виробництва. Підприємство пропонує продукцію середньої та бюджетної цінових категорій, акцент зроблено на використання недорогих матеріалів (зокрема матеріалу каркаса), а також якість та довговічність покриття.

Каркас дверей Hammer Doors виготовляється із пресованого вологостійкого МДФ, тоді як «Новий стиль» використовує комбінацію соснового бруса та МДФ. Момент досить важливий, на нього слід звертати увагу, бо механічна міцність дверей з дерев'яним каркасом усе ж таки вища. Проте якість дверей Hammer Doors, повторимося, добра — халтурних дверей ми не продаємо.

Асортимент Hammer Doors не такий великий, проте моделей багато, є вишукані варіанти. Всі двері також поділені на колекції, що мають свої особливості, насамперед дизайн і покриття. Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами та вибір додаткової комплектації.

Конструктивні характеристики, варіанти оформлення та інші подробиці ви зможете дізнатися, перейшовши на сторінку міжкімнатних дверей Hammer Doors нашого основного сайту. Двері постачаються на замову, зразки є у салоні.


Всі двері доставляються та встановлюються у будь-якому районі Одеси. Заходьте до нашого салону, дивіться, мацайте, питайте — зразків багато. Додаткове уявлення можуть дати приклади справжніх установок, виконаних в Одесі. Фото зроблені нашими майстрами, а також покупцями на наше прохання.

Наші телефони: 067 593-61-27, 067-716-31-43
Часи роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Двері, вікна, замки, циліндри.
Копіювання ключів.
Ремонт замків та дверей
RU