Циліндрові механізми для замків в Одесі.
Фірмові вставки (личинки, серцевини)

Якщо корпус замка забезпечує механічну міцність та захист секретної частини від фізичної сили, то завдання циліндра — протистояти інтелектуальним методам розкриття: підбору ключів, бампінгу, відмичкам тощо. Водночас рівень протистояння практично завжди пов'язаний з його ціною — дешеві ширвжиткові циліндри, які можна бачити на Привозі, ніколи не забезпечать надійний захист житла.

Наш магазин пропонує вам широкий вибір циліндрів для замків в Одесі. У нас є циліндри різних цінових категорій, надійності та виробників. Незалежно від перерахованих факторів, навіть найдешевші циліндри не є ширвжитком. Так, надійність їх нижча, ніж у моделей іменитих брендів, але завжди буває, де її високий рівень не потрібний.

На базі патентованих циліндрів EVVA, Abloy, Mul-T-Lock або механізмів інших виробників ми можемо встановити вам майстер-систему, що дозволяє організовувати багатоступеневий доступ до приміщення, відчиняти всі двері одним ключем і т. ін. Детальнішу інформацію про роботу майстер-систем ви зможете отримати, Детальнішу інформацію про роботі майстер-систем ви зможете отримати, пройшовши за посиланням.

На цій сторінці ми коротко представимо деякі бренди, циліндри яких можна купити в нашому магазині — усі є в наявності. Якщо ви відчуваєте труднощі, наші консультанти допоможуть у виборі — телефонуйте, відповімо на питання.

Циліндри Abloy в Одесі

Циліндри Abloy (Аблой)


Фінська компанія Abloy — один із найвідоміших виробників замків та замкових циліндрів. Тривала історія існування цієї компанії (з 1907 року) та надійність її продукції забезпечила бездоганну репутацію – Abloy займає провідну позицію на світовому ринку. Виробничі потужності Abloy знаходяться у Фінляндії.

Циліндри Abloy забезпечують найвищий рівень безпеки. Обличчям бренду є патентовані циліндрові механізми Abloy Protec 2, що належать до класу Extra Security і мають близько двох мільйонів секретних комбінацій. Загартований корпус, виключно надійна дискова система, захист ключів від копіювання — відмінне рішення топового рівня.

Циліндри Mul-T-Lock в Одесі

Циліндри Mul-T-Lock (Мультилок)


Ізраїльська компанія Mul-T-Lock заснована у 1973 році. За роки свого порівняно короткого існування фірма стала світовим лідером у розробці високосекретних замків та циліндрів. Mul-T-Lock має понад 500 міжнародних патентів, багато інноваційних розробок у галузі безпеки.

Mul-T-Lock виготовляє патентовані циліндри різного рівня безпеки, починаючи з моделей 7х7 і закінчуючи MTL800 зі 150 мільйонами секретних варіантів. Однією з вдалих моделей можна назвати MTL600 — циліндр забезпечує дуже непоганий рівень зламостійкості за ціною, доступною багатьом покупцям.

Циліндри Mottura Champions в Одесі

Циліндри Mottura Champions


Італійський бренд Mottura (заснований у 1963 році), поряд з Abloy та Mul-T-Lock, займає провідні позиції у світі, виготовляючи замкову продукцію найвищого рівня. Замки цього бренду широко використовуються у якісних дверях усієї України.

Патентовані циліндри Mottura Champions всіх серій забезпечують відмінний захист від різних способів зламу, які застосовуються до циліндрових механізмів. Досить сказати, що навіть піни деяких циліндрів виготовлені із загартованої сталі. Одним із непоганих механізмів є Champions PRO (постачається безпосередньо з Італії) — як і Interactive Plus від Mul-T-Lock, він забезпечує добрий рівень захисту, проте ціна його нижча, а в комплекті 5 ключів.

Циліндри AGB в Одесі

Циліндри AGB


Італійський бренд AGB більше відомий своїми замками, проте циліндри цього виробника теж надійні. Їхній єдиний недолік — маловідомість у країнах пострадянського простору, де міцно зайняли свої позиції перелічені вище бренди.

Серцевини AGB виготовляються в Італії на автоматизованому високотехнологічному обладнанні, що забезпечує високу якість збірки та надійність. Втім, це можна сказати про будь-яку італійську замкову продукцію. Модельний ряд AGB невеликий, але навіть прості циліндри AGB SCUDO 5000 PS мають 15 пінів — це досить велика кількість, якщо йдеться про бюджетний сегмент.

Циліндри Abus в Одесі

Циліндри Abus


Німецька компанія Abus дуже відома в Європі, тоді як в Україні про неї та її циліндри мало хто чув. Бренд має багато заводів у багатьох країнах світу, зокрема Китаї.

Наш магазин пропонує циліндри, виготовлені в Німеччині — вони не мають нічого спільного з китайським збіркам, це абсолютно інші моделі з високим рівнем зламостійкості. Циліндри постачаються з Німеччини, ви отримаєте їх без жодних посередників зі своїми накрутками.

Циліндри Tokoz в Одесі

Циліндри Tokoz


Ще один виробник, практично невідомий в Україні та Одесі зокрема. Проте Tokoz (Чехія) існує з 1920 року, і циліндри цієї компанії у своєму класі дуже добрі та надійні в роботі.

Пропоновані нами серцевини Tokoz PRO 300 можна назвати відмінним варіантом для тих, хто не хоче надто багато платити, але отримати надійний циліндр. Дискова, перевірена часом система секретності, гарний захист від силового зламу — механізми без сумнівів заслуговують на увагу.

Циліндри Fuaro в Одесі

Циліндри Fuaro


Циліндри Fuaro виготовляються у Китаї. Проте їх не можна назвати низькоякісною продукцією або ширвжитком — це так званий «заводський Китай», коли продукція виготовляється на фабриці та стоїть незмірно вище за всіма показниками, ніж китайський безіменний ширвжиток, який часто можна бачити на ринках Одеси.

Циліндри Fuaro непогані та недорогі, але слід розуміти, що вони не забезпечать безпеки, порівнянної з перерахованими вище брендами. Це серцевини нижнього цінового діапазону для бюджетних рішень, необхідність яких у житті виникає дуже часто.


Як бачите, вибір циліндрів досить широкий і рішення знайдеться для комплектації замка будь-якого рівня складності та цінового діапазону. І це не повний список — у нас є циліндри DOM і GU-BKS (Німеччина), найвідоміші Kale (Туреччина), дуже непогані Hard Lock (Китай) та продукція інших брендів — отримати повні відомості та технічні описи ви зможете, пройшовши у розділ циліндрів нашого головного сайту.

Звертайтеся, ми завжди готові допомогти як порадою, так і встановленням куплених циліндрів.

Якісні циліндрові механізми для замків в Одесі.
Продаж та монтаж

Наші телефони: 067 593-61-27, 067-716-31-43
Часи роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Двері, вікна, замки, циліндри.
Копіювання ключів.
Ремонт замків та дверей
RU