Вікна з металопластику (ПВХ-профілю) в Одесі. Заводська збірка

Пластикові вікна в Одесі можна замовити у різних місцях. Багато одеситів, змушених життєвими обставинами, шукають найдешевші вікна. Інші, начитавшись статей в інтернеті, орієнтуються на профілі — одні, мовляв, краще за інші. Такі підходи хибні докорінно — орієнтуватися потрібно на виробника вікон.

Річ у тому, що існують поняття заводської збірки та колінної. У першому разі вікна виготовляються на заводі, у другому — у якомусь місцевому напівзанедбаному цеху. На заводі вам зберуть ЯКІСНІ вікна з будь-якого профілю (якщо він відверто не убогий, але такі не використовуються на заводах), у разі колінної збірки ви можете отримати халтуру навіть з найякіснішого німецького профілю, будь то Trocal, Aluplast, Kommerling і т. д. Причина проста – вартість подібних вікон не передбачає нормального обладнання і, що важливіше, нормальної зарплати робітникам – про їхню відповідальність говорити не доводиться. Іноді трапляється і відвертий обман. Запитайте у професіонала-установника, з якого профілю найкращі вікна. Він насамперед запитає, де вікна виготовлятимуться, а вже потім розмова піде про профіль, фурнітуру та інші речі.

НАШ МАГАЗИН ПРОПОНУЄ В ОДЕСІ ЯКІСНІ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА
ЗАВОДСЬКА ЗБІРКА, КІЛЬКА ВИРОБНИКІВ НА ВИБІР

Ми співпрацюємо з кількома провідними заводами України. Кожен із них виготовляє вікна з різних профілів, використовує різну фурнітуру, кожен має систему контролю якості та пропонує надійну, перевірену часом продукцію. Вам залишається лише вибрати, з ким мати справу.

вікна Стеко

Віконний завод Steko


Підприємство є одним із провідних виробників вікон в Україні. Головний завод розташований у Дніпрі, компанія заснована у 2005 році.

Завдяки потужній власній виробничій базі, що дозволяє контролювати всі етапи виробництва, а також лабораторіями контролю готової продукції досягається дуже гідна якість продукції. Виробничу базу Steko взагалі можна назвати найпотужнішою в Україні — компанія має кілька заводів. Steko має і саму розгалужену мережу складських приміщень у різних регіонах, включно Одесу. Доставка готових вікон здійснюється транспортним парком компанії, її вартість не враховується при розрахунку вартості вікон. Термін гарантії – 10 років.

Завод Steko виготовляє вікна з профілів Aluplast (Німеччина) та Steko (Україна), що оснащуються фурнітурою Maco (Австрія), Roto (Німеччина) або Axor (Україна). Отримати докладні відомості про теплостійкість профілів і склопакетів, особливості фурнітури та конструкції ви зможете, перейшовши на окремий сайт нашої компанії, присвячений саме вікнам Steko (магазин називається «Легіон»).

вікна Основа

Віконний завод «Основа»


Ще один із провідних виробників вікон в Україні. Головний офіс розташований у Білій Церкві, компанія має понад 25-річну історію, яка розпочиналася з невеликого підприємства у Херсоні.

«Основу» можна без жодних натяжок назвати одним із підприємств, що стоять біля джерел виробництва вікон в Україні. Компанія складається з групи заводів, і позиціює себе як національний віконний оператор. Сказано голосно, але право на це вона має — виробництво дуже потужне, складається з багатьох цехів з відмінною системою контролю якості виробництва. Одним словом, справжня заводська збірка. Термін гарантії – 5 років.

Як і Steko, «Основа» володіє розгалуженою мережею складських приміщень у різних регіонах України. Доставка готових вікон до Одеси здійснюється транспортним парком компанії, її вартість не враховується при розрахунку вартості вікон.

Завод «Основа» виготовляє вікна з профілів KBE, Kommerling (обидва Німеччина), WDS (Україна) та Osnova (власне виробництво), що оснащуються фурнітурою Winkhaus (Німеччина). Отримати докладні відомості про теплостійкість профілів та склопакетів, особливості фурнітури та конструкції ви зможете, перейшовши на основний сайт нашої компанії, присвячений саме вікнам «Основа».

вікна Конкорд

Віконний завод «Конкорд»


«Конкорд» розташований у Кривому Розі, історію компанії можна порівняти із заводом «Основа» — це один із найстаріших виробників вікон. Виробнича база компанії не зрівняється з попередніми виробниками, які являють групу заводів, але вона досить високотехнологічна, а контроль якості продукції серйозний.

Підприємство позиціює себе як віконний завод №1. Можливо, це й так — коли компанія вже була відома всій Україні, багатьох інших іменитих виробників не було й близько. Найважливіше інше — вікна виготовляються якісні, а більшого не потрібно. Термін гарантії стандартний – 5 років.

«Конкорд» володіє розгалуженою мережею складських приміщень у різних регіонах України. Доставка готових вікон до Одеси здійснюється транспортним парком компанії, її вартість не враховується при розрахунку вартості вікон.

Завод «Конкорд» виготовляє вікна з профілів Trocal (Німеччина) та Konkord (Україна), що оснащуються фурнітурою Maco (Австрія) або Axor (Україна). Отримати докладні відомості про теплостійкість профілів та склопакетів, особливості фурнітури та конструкції ви зможете, перейшовши на основний сайт нашої компанії, присвячений саме вікнам «Конкорд».

вікна Канталь

Віконний завод «Канталь»


Київське підприємство «Канталь» засноване у 2007 році. Виробництво має сучасне обладнання з акцентом на автоматизацію, компанія динамічно розвивається, але за обсягами виробництва її не можна порівнювати з попередніми виробниками.

«Канталь» спеціалізується на виготовленні вікон із профілю Veka, і є офіційно рекомендованим виробником продукції з цього профілю. Ми згадували, що з будь-якого профілю можна зробити халтуру, тому виробники профілів намагаються контролювати виробників вікон. Зробити це дуже складно, але щодо «Канталя» цей підхід діє — вікна якісні. Від себе додамо, що за час співпраці з цим заводом ми не мали жодного нарікання. Термін гарантії – 5 років.

Доставка до Одеси готової продукції здійснюється власним транспортним парком компанії.

Завод «Канталь» виготовляє вікна тільки з профілю Veka (Німеччина, виробництво в Україні), що оснащуються фурнітурою Winkhaus або Siegenia (обидва Німеччина). Отримати докладні відомості про теплостійкість профілів та склопакетів, особливості фурнітури та конструкції ви зможете, перейшовши на основний сайт нашої компанії, присвячений саме вікнам «Канталь».


Ми запропонували вам на вибір кількох перевірених виробників вікон. З усіма прямий зв'язок, вирішуються будь-які питання. Безперечно, в Україні є й інші виробники якісних пластикових вікон. Проблема в тому, що їх потрібно знайти та перевірити — не довіряти ж заявам про високу якість на їхніх сайтах. Ви можете замовити пластикові вікна у нас, чому ми зрадіємо, можете в іншому місці. Головне — не нарватися на гаражну збірку. Її ознакою є дуже низька ціна, часом у рази. Повторимося, момент дуже важливий — витратьте кілька хвилин, прочитайте статтю, яка розкриває цю тему. Повірте, ці відомості вам знадобляться.

Всі вікна, що ми пропонуємо, доставляються і встановлюються в будь-якому районі Одеси. Установка здійснюється нашими майстрами, які мають понад 15-річний досвід, або майстрами заводів.

Наші телефони: 067 593-61-27, 067-716-31-43
Часи роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Двері, вікна, замки, циліндри.
Копіювання ключів.
Ремонт замків та дверей
RU