Майстер-системи — один ключ на декілька замків.
Як одним ключем відчиняти багато дверей

Кожні двері мають кілька замків — два, а іноді й три. Декілька таких дверей змусять їх власника носити важку зв'язку ключів. Додати ключі від гаража, дверей від роботи — місця на зв'язці може і не вистачити. Звичайно, приклад умовний, ніхто не носить такі зв'язки із собою, але проблема зберігання ключів від багатьох приміщень та організації обмеженого доступу існує. Як існує і розв'язання цієї проблеми — використання майстер-систем, що дозволяють відчиняти одним ключем багато дверей.

Фахівці нашого сервіс-центру виконують проєктування та установку майстер-систем в Одесі та області. Пропоновані нами рішення формуються на основі патентованих циліндрів EVVA (Австрія), Abloy (Фінляндія), Mul-T-Lock (Ізраїль) та можуть бути будь-якої складності.

Що таке майстер-система

Майстер-системою називають групу замків, кожен із яких може відкриватися кількома ключами. Зазвичай один індивідуальний ключ, призначений для відкриття конкретних дверей; другий, званий майстер-ключем, може відчиняти всі двері групи. Майстер-системи можуть бути як простими, так і досить складними — ми допоможемо знайти рішення у будь-якому разі.

Система «Один ключ»
(keyed-alike system)

Система «Один ключ» складається з кількох замків, що відкриваються одним ключем. Циліндри цих замків мають однаковий код і майстер-ключа така система не має.

Приклад: ворота заміського будинку та двері гаража відчиняються одним ключем, всі інші двері іншим ключем (використовуються дві системи «один ключ»).

Система «Майстер-ключ»
(master-key system)

Група замків, кожен із яких має індивідуальний ключ. Майстер-ключ групи має можливість відчиняти замок будь-яких з цих дверей.

Приклад: кожен співробітник установи має ключ від свого кабінету; директор користується майстер-ключем, що дозволяє йому відчиняти двері будь-якого кабінету.

Система «Головний майстер-ключ»
(grand master-key system)

Поєднання кількох груп «майстер-ключ». Двері кожної групи відчиняються своїм субмастер-ключем, головний майстер-ключ відчиняє всі двері.

Приклад. Постояльці готелю своїми ключами можуть відімкнути лише свої двері. Кожна покоївка має субмайстер-ключ, який відкриває всі номери лише свого поверху. Керівник своїм головним майстер-ключем може відкрити будь-який номер у будівлі.

Системи «Центрального замка»
(central locking systems)

Кожен замок майстер-системи центрального замка має індивідуальний ключ, який, крім своїх дверей, може відчинити одні або більше спільних дверей.

Приклад. Мешканці під'їзду багатоквартирного будинку мають ключі, які відкривають лише власну квартиру. Крім цього, кожен такий ключ відчиняє двері в під'їзд. Мешканці іншого під'їзду можуть відкривати свою квартиру та свій під'їзд тощо.

Пропоновані системи та їх комбінації можуть вирішити будь-яке завдання в будь-якому приміщенні, чи то приватний будинок, великий заміський котедж, готель або міні-готель — всі сфери застосування важко перерахувати. Зазначимо, що у всіх наших рішеннях використовуються патентовані механізми, як, наприклад, циліндри австрійської компанії EVVA, що мають виняткову надійність і якість. На кожен циліндр дається гарантія і ми за потреби можемо періодично виконувати регламентні роботи, які потрібні будь-якому механізму.

Звертайтеся, ми завжди розв'яжемо ваші замкові проблеми та встановимо майстер-систему, яка допоможе вам відчиняти всі двері одним ключем.

Наші телефони: 067 593-61-27, 067-716-31-43
Часи роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Двері, вікна, замки, циліндри.
Копіювання ключів.
Ремонт замків та дверей
RU