Встановлення броньованих дверей в Одесі. Професійний монтаж

Фахівці сервіс-центру нашого магазину роблять установку куплених у нас дверей у всіх районах Одеси, а також околицях міста. Наш магазин існує понад 20 років, за цей час ми зробили незліченну кількість продажів та установок броньованих дверей, що служать своїм власникам і досі.

На фотографіях наведено декілька прикладів установок, але якщо вам цікаві подробиці, то ми пропонуємо ознайомитися з фотозвітом про повний цикл установки броньованих дверей у передмісті Одеси (посилання веде на наш основний сайт).

Про наш підхід до монтажу дверей

Що таке професійне встановлення дверей? Відповісти на це можна по-різному. Але в будь-якому разі воно починається... із завчасної підготовки. Інакше кажучи, до вибору та установці дверей потрібно підходити заздалегідь — якісні речі не робляться поспіхом. Зате є багато приказок про наслідки квапливості. Звичайно, можна говорити про професіоналізм майстрів та інші подібні речі, але коли робота робиться в гарячковому режимі, можливі нікому не потрібні негаразди.

Але ось проведені виміри, минули важкі дні очікування, і лунає довгоочікуваний телефонний дзвінок — двері готові. Наступного дня вони вже стоять у передпокої, очікуючи на встановлення — новенькі, сяючі фарбою або лаком. Саме з цього моменту розпочинається безпосередній монтаж дверей.

В Одесі є багато фірм, які займаються встановленням дверей. У кожної є свої методи та напрацювання. Ми хочемо розповісти, як це роблять наші спеціалісти.

Монтаж завжди починається з демонтажу старих дверей. Потім готується місце для нової — зачищається місце для дверної коробки та видаляється стара штукатурка. Якщо цього не зробити, то двері з часом можуть перекоситися — хто може сказати, як поводитимуться нашарування старого тинькування за кілька років?

Наступний крок — кріплення дверей. При встановленні дуже багато залежить від матеріалу, з якого зроблені стіни вашого будинку чи квартири. На сьогодні найпоширеніші матеріали — це кирпичина, поширений в Одесі черепашник і бетонні стіни.

Кожна стіна вимагає свого способу монтажу і заздалегідь врахованого принципу кріплення. Що, до речі, можливе лише у дверях, виготовлених на замову. Якщо йдеться про броньовані двері, то наші монтажники використовують як кріпильні елементи анкери або довгі штирі, які приварюються до дверної коробки. Іноді для точного та правильного монтажу ми використовуємо спеціальні заставні пластини.

Під час монтажу завжди враховуються побажання клієнта та особливостей приміщення — ми завжди намагаємось встановлювати двері таким чином, щоб після завершення встановлення та підведення укосів не було видно точок монтажу.

Завершальна стадія установки — заповнення щілин монтажною піною, встановлення лиштв, перевірка роботи замка та всіх дверей загалом. І, звичайно ж, наші монтажники після закінчення установки дверей прибирають за собою. Дрібниця, але приємно... :-)

От і все! Двері встановлені, в руках гарантійні документи — як то кажуть, що ще треба?! Насамкінець хочеться сказати кілька слів про гарантію.

Замовити в Одесі двері можна де завгодно — їх роблять усі, кому не ліньки спробувати відкрити свій бізнес. І багато хто залучає клієнтів тривалими термінами гарантії. Проте нікого не бентежить той факт, що термін існування переважної більшості таких фірм незмірно менший за термін гарантії. Сьогодні ви замовили в офісі двері, а за місяць у ньому продають кондиціонери. Питання – де ж гарантія?! А ми займаємося продажем та монтажем дверей в Одесі, як уже казали, понад 20 років! Сприймайте цей факт не як хвастощі, а як один із критеріїв, за якими ви обиратимете двері.

Наші телефони: 067 593-61-27, 067-716-31-43
Часи роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Двері, вікна, замки, циліндри.
Копіювання ключів.
Ремонт замків та дверей
RU