Як дістатися до нашого сервіс-центру

Ми знаходимося на Старокінному ринку Одеси, павільйон КП-9. Знайти нас легко, але багато відвідувачів намагаються йти через ринок, після чого починається блукання. Невеликий опис, карти та фотографії допоможуть вам швидко знайти нас. Якщо ж ліньки читати, то приїхавши на ринок, просто зателефонуйте нам, хтось вийде до вас.

Найголовніше — НЕ НАМАГАЙТЕСЯ ЙТИ КРІЗЬ РИНОК — ви втратите орієнтацію в безлічі лотків і павільйонів. Найпростіший і швидкий спосіб — пройти по Розкидайлівській або Кутузакія (Ленінградська) до крайніх ВОРІТ і зайти в одне з них (червоні стрілки на мапі). Ви потрапите на останню внутрішню вулицю ринку, з одного боку будуть магазини, з іншого житлові будинки. Прямуючи саме по цій вулиці, ви легко знайдете наш магазин.

Якщо йти з боку Розкидайлівської, вам потрібно дійти до ОСТАННЬОЇ кам'яної будівлі, з боку Ленінградської вона буде ПЕРШОЮ. У ній наш магазин.

Дійшовши до будівлі (на мапі блакитний колір), вам залишиться лише повернути і пройти метрів 15. Над нашим магазином висить ключ висотою близько півтора метра.

Додаткову допомогу вам нададуть фото двох вищеописаних проходів до нашого магазину і самого магазину (видно великий ключ).


Якщо все ж підете крізь ринок і заблукаєте — телефонуйте, виведемо: -).

Наші телефони: 067 593-61-27, 067-716-31-43
Часи роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Двері, вікна, замки, циліндри.
Копіювання ключів.
Ремонт замків та дверей
RU