Вхідні двері в Одесі.
Виготовлення та встановлення з гарантією

Вхідні двері є обличчям будь-якої квартири, вони повинні мати багато якостей — забезпечувати безпеку вашого житла, мати привабливий зовнішній вигляд і прийнятне відношення ціни до якості. Якщо ви хочете замовити або купити в Одесі двері, що відповідають цим вимогам, то наш магазин пропонує двері кількох виробників, продукція яких заслуговує на увагу.

двері Clavis

Вхідні двері Clavis


Clavis — це якісні двері, що пройшли перевірку часом. Вони мають особливості, що вирізняють їх від дверей інших виробників. При всіх своїх перевагах двері мають адекватну ціну у своєму класі.

Двері Clavis виготовляються на замову — це передбачає вищу вартість, ніж ціна типових дверей. Натомість ви отримуєте нестандартні розміри та конструкцію, ексклюзивне виконання, а також замовну комплектацію – можна встановити будь-який замок чи циліндр, будь-яку фурнітуру. Загалом буде зроблено все, що захочете. Відповідно, рівень зламостійкості може бути найрізноманітнішим — зовні двері можуть не відрізнятися від моделей інших виробників, проте замки та циліндри в них можуть стояти дуже серйозні.

Конструктивні характеристики, варіанти оформлення та інші подробиці ви зможете дізнатися, перейшовши на сторінку дверей Clavis нашого основного сайту.

двері клавіс

Вхідні двері «Новий світ»


«Новий світ» має потужне виробництво замкнутого циклу — виготовляються практично всі компоненти, за винятком замків та фурнітури. Такий підхід дозволяє контролювати всі стадії виробництва, а також знизити собівартість, наскільки це можливо.

Двері «Новий» світ є типовими. У них стандартні розміри та стандартна комплектація, яка залежить від серії дверей. І якщо вести мову саме про типові двері, то продукцію «Нового світу» безперечно можна назвати однією з найкращих в Україні. Відверто дешевих дверей компанія не пропонує, але якщо ви зупините свій вибір на цьому виробнику, гроші будуть викинуті не дарма.

Конструктивні характеристики, варіанти оформлення та інші подробиці ви зможете дізнатися, перейшовши на сторінку дверей «Нового світу» нашого основного сайту.

двері страж одеса

Вхідні двері «Страж»


Представляти «Страж» потреби немає — цей одеський виробник відомий кожному мешканцю нашого міста. Виробництво розташоване під Одесою, база дуже потужна, що забезпечує високу надійність та якість продукції.

«Страж» спеціалізується на типових дверях, поділених на серії. В рамках кожної із серій можна вибрати модель з різною комплектацією — від цього залежить вартість, і вам не доведеться переплачувати, якщо високий рівень зламостійкості не потрібен.

Конструктивні характеристики, варіанти оформлення та інші подробиці ви зможете дізнатися, перейшовши на окремий сайт нашої компанії, присвячений саме дверям «Страж» (магазин називається «Легіон»). У нас прямий зв'язок із заводом, у салоні є зразки дверей, з якими ви зможете ознайомитись.

двері форт-нокс

Вхідні двері «Форт-Нокс»


«Форт-Нокс» також має досить потужне виробництво. Компанія існує понад 15 років, її складно порівнювати з найвідомішим «Новим світом», проте за минулий час вона довела надійність та якість своєї продукції.

«Форт-Нокс» спеціалізується на типових дверях. Компанія випускає досить широкий ряд моделей, з яких наш магазин пропонує продукцію середнього та нижнього цінових сегментів. Причина проста — верхній ціновий сегмент твердо зайнятий «Новим світом», і кращий варіант знайти складно. А ось у бюджетному варіанті виробників багато, деякі пропонують відверту халтуру, тоді як «Форт-Нокс» забезпечує цілком прийнятну якість та непогану комплектацію — достатньо сказати, що в них стоять не китайські, а турецькі замки Kale.

Конструктивні характеристики, варіанти оформлення та інші подробиці ви зможете дізнатися, перейшовши на сторінку дверей «Форт-Нокс» нашого основного сайту.


Сподіваємося, що ви отримали уявлення про продукцію нашого магазину. Звичайно, замовити двері в Одесі можна будь-де. Але якщо вас цікавить якість, то звертайтеся до нас — ми співпрацювали з багатьма виробниками, і припиняли цю співпрацю, коли знижувалась якість їхньої продукції (таке часто буває). Ми завжди зможемо знайти спільну мову, а разом з нею і потрібний варіант вхідних дверей, яким ви залишитеся задоволені.

Наші телефони: 067 593-61-27, 067-716-31-43
Часи роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Двері, вікна, замки, циліндри.
Копіювання ключів.
Ремонт замків та дверей
RU