Копіювання ключів в Одесі. Замовлення дублікатів

Наш сервісний центр має багато спеціалізацій. Одна з основних — копіювання ключів в Одесі. Майстерня нашого центру оснащена за останнім словом техніки, ми виконуємо багато різних робіт, пов'язаних з ключами — копіювання звичайних ключів різних видів, виготовлення патентованих ключів за картками, ми можемо виготовити ключ по замку і т. ін.

Наш центр є членом Української Локсмайстер Федерації, яка, своєю чергою, прийнята до складу Європейської Локсмайстер Федерації. Ця організація об'єднує майстрів у сфері роботи із ключами. Наш центр також є членом Mottura-Club (мережа сертифікованих майстерень, в яких є можливість зробити дублікати захищених ключів фірми Mottura). Італійці цінують свій імідж і пройти у них сертифікацію було дуже непросто. Особливою популярністю користуються в Одесі патентовані ключі Mul-T-Lock. Замовляючи копії таких ключів у нашому центрі, ви також отримаєте сертифіковану якість.

Перелічуючи наші сертифікати, ми в жодному разі не набиваємо собі ціну, створюючи перевагу над іншими майстернями. Це лише скромна оцінка сторонніх (хоч і профільних) організацій якості нашої роботи. І ми будемо раді, якщо ви, звернувшись до нас, зможете оцінити її.

Типи ключів та ціни на копіювання

У наведеній нижче таблиці ви можете дізнатися, копії яких типів ключів ми зможемо виготовити. На жаль, у нас немає можливості вказати точні ціни на копіювання — через постійну зміну вартості заготівок і стрибків курсу долара ми були змушені зняти з цієї сторінки ціни на копіювання ключів. Розцінки на копіювання ключів ви зможете дізнатися, зателефонувавши до нашого сервіс-центру.

Дублікати лазерних (точкових, ямкових) ключів

копіювання лазерних ключів Одеса

Типи ключів AGB 5000, AGB 9000, Бар'єр, Tesa (T-60), Iseo-1, ЗМ-1, Кає-1 (KALE KILIT), ABUS (AB-48), CISA (CS -62), AZBE (AZ-6), човник (Китай), Sangin, Апекс (АП-1П), та інші моделі.

Дублікати рейкових ключів

Рейкові ключі найчастіше використовуються в тамбурах, парадних та під'їздах. Найбільш поширені круглі або плоскі (зворотні) моделі, копії яких ми виготовляємо.

копіювання рейкових ключів Одеса

Типи ключів Рейковий ключ круглий, рейковий ключ зворотний.

Дублікати сугальдних ключів

Сугальдні ключі одні з найпоширеніших — цю систему кодування використовують всі виробники замків, починаючи з китайців, і закінчуючи італійцями. Деякі з заготівок наведені на фото, але викласти все просто немає можливості — різновидів сугальдних замків і ключів існує дуже багато.

копіювання сугальдних ключів Одеса

Типи ключів Сугальдний ключ, сугальдний ключ простий, Mayer, Atra та інші моделі.

Дублікати ключів Construct

Наш центр копіює ключі для автомобільних протиугінних систем Construct з ключами Construct (також зустрічаються з циліндрами і ключами Мультилок).

копія ключа Construct в Одесі

Замовлення на копіювання здійснюється тільки після пред'явлення картки власника!

Дублікати ключів Mul-T-Lock

Ми робимо дублікати ключів для всіх циліндрів Мультилок, а також ключі від автомобільних протиугінних систем Construct з ключами Мультилок. На фотографіях наведені найбільш поширені види ключів цієї компанії.

Дублікати ключів Abloy

Наш сервіс-центр виконує в Одесі копіювання ключів до циліндрів фінської компанії Abloy. Копіювання найпоширеніших в Одесі ключів Protec 2 здійснюється на фірмовому фінському верстаті компанії Аблой. Наш магазин є офіційним постачальником продукції цього бренду, тому ви зможете купити у нас гарантовано оригінальні циліндри Abloy.

Типи ключів Protec (старого і нового зразка), Protec 2, Classic, Disklock Pro, Exec, Novel, Profile, Sentry, а також ключі до замків SL900, 428 і LC2902

Дублікати ключів Mottura (сугальдні та натискні)

Ми копіюємо ключі до сугальдних та помпових замків компанії Mottura, номера яких наведені в списку. Розуміючи, що ці номери вам можуть нічого не сказати, ми докладаємо фотографії найбільш поширених заготівок ключів Моттура.

Дублікати і копії ключів Mottura

Заготівки до найбільш поширених сугальдних та помпових ключів Mottura

Ми також виконуємо копіювання ключів, захищених технологією My Key як для замків серії «Y» з механізмом Nucleo Replay, які є застарілими моделями, так і ключів з вузьким профілем для нових замків серії «J».

Типи ключів 92102, 92104, 92105, 92106 BLU 5C, 92106 BLU 4C, 92107, 92110, 92188 BLU 4C, 92188 BLU 5C, 92187 BLU 5C, 92229 BLU 5C, 92256 BLU 5C, 92269 BLU 5C, 92292 BLU 5C, 92293 BLU 5C, 92294 BLU 5C, 92295 BLU 5C, 92297 BLU 5C, 92311 BLU 5C (My Key) REPLAY, 92311 BLU 4C (My Key) REPLAY, 92313 BLU 4C REPLAY, 92314 BLU 4C REPLAY.

Дублікати ключів Mottura (циліндри Champions)

Ми копіюємо ключі до циліндрів Champions, а також виконуємо перекодування циліндрів Mottura та інших брендів.

Виняток становлять ключі Mottura C48 — вони володіють найвищим рівнем захищеності від несанкціонованого копіювання, тому заготівки не поширюються взагалі, а копії виготовляються на фабриці. Відповідно, ми тільки приймаємо заявку на копіювання і відправляємо запит до Італії.

Дублікати і копії ключів Mottura Champions одеса

Заготівки до найбільш поширених циліндрів Mottura Champions

Копіювання здійснюється тільки після пред'явлення картки власника!

Типи ключів Champions C28, Champions C29, Champions C30, Champions C38, Champions PRO і Champions C48.
Типи ключів Фінські прості, фінські фірмові, фінські гаражні, фінські квадратні.

Інші ключі

В цьому розділі знаходяться ключі різних систем і призначення — англійські, хрестові та інші. Деякі з них зображені на фотографії, але це лише для прикладу — якщо ви не знайдете свого ключа в списку або на фото, просто зателефонуйте майстру.

дублікати ключів

Типи ключів Англійські, хрест Kale, хрест Кіров (короткий), хрест Кіров (довгий), гаражні однобородні, гаражні плоскі, кустарні, для мопедів, автомобільні.

Ми розташовані на Старокінному ринку Одеси і будемо раді вашій появі у нашому сервісному центрі. Звертайтесь, ми завжди готові допомогти!

Наші телефони: 067 593-61-27, 067-716-31-43
Часи роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Двері, вікна, замки, циліндри.
Копіювання ключів.
Ремонт замків та дверей
RU