Якісні котеджні двері в Одесі

Котеджні двері є одним з бар'єрів, що захищають місце вашого заміського відпочинку від різних небажаних впливів, зокрема негоди, шуму чи зловмисників. Негода займає особливе місце — кому потрібні двері, які за кілька років експлуатації почнуть іржавіти. На жаль, забезпечити стійкість до корозії досить важко — саме через це всі виробники котеджних дверей, які іноді називають вуличними, рекомендують захищати їх від прямого впливу води, використовуючи різного роду навіси або козирки.

Попри те, що купити котеджні в Одесі можна будь-де, знайти серед них якісні буває непросто. Наш магазин пропонує металеві двері кількох виробників – є як елітні, так і бюджетні варіанти. Двері цих виробників продаються магазином тривалий час — наші майстри зробили в Одесі багато установок, час експлуатації переважної більшості цих дверей вимірюється десятиріччями. Ніхто з покупців не прийшов із претензіями, навіть якщо говорити про бюджетний сегмент дверей.

двері Clavis

Котеджні двері Clavis


Clavis — це якісні двері, що пройшли перевірку часом. Вони мають особливості, що вирізняють їх від дверей інших виробників. При всіх своїх перевагах двері мають адекватну ціну у своєму класі.

Двері Clavis виготовляються на замову — це передбачає вищу вартість, ніж ціна типових дверей. Натомість ви отримуєте нестандартні розміри та конструкцію, ексклюзивне виконання, а також замовну комплектацію – можна встановити будь-який замок чи циліндр, будь-яку фурнітуру. Загалом буде зроблено все, що захочете. Відповідно, рівень зламостійкості може бути різним — зовні двері можуть не відрізнятися від моделей інших виробників, проте замки та циліндри в них можуть стояти дуже серйозні.

Котеджні моделі дверей виготовляються за технологією металевих фільонок — сегменти металу вигинаються особливим чином, формуючи зовнішнє декоративне оформлення. Потім слідує покриття порошковою фарбою та автолаком, який надає додаткову стійкість до атмосферних опадів та впливу ультрафіолету. Зразки кількох таких дверей наведені на фото.

Конструктивні характеристики, варіанти оформлення та інші подробиці ви зможете дізнатися, перейшовши на сторінку котеджних дверей Clavis нашого основного сайту.

двері страж

Котеджні двері «Страж»


Представляти «Страж» потреби немає — цей одеський виробник відомий кожному мешканцю нашого міста. Виробництво розташоване під Одесою, база дуже потужна, що забезпечує високу надійність та якість продукції.

«Страж» спеціалізується на типових дверях, поділених на серії. У рамках кожної із серій можна вибрати модель з різною комплектацією — від цього залежить вартість, і вам не доведеться переплачувати, якщо високий рівень зламостійкості не потрібен. Двері, призначені для використання як котеджні, мають маркування Proof. Серій цих кілька (Proof 1.5 — двопільні двері), відрізняються вони як зламостійкістю, так і рівнем протистояння впливам навколишнього середовища.

Конструктивні характеристики, варіанти оформлення та інші подробиці ви зможете дізнатися, перейшовши на окремий сайт нашої компанії, присвячений саме дверям «Страж» (магазин називається «Легіон»). У нас прямий зв'язок із заводом, у салоні є зразки дверей, з якими ви зможете ознайомитись.

двері форт-нокс

Котеджні двері «Форт-Нокс»


«Форт-Нокс» також має досить потужне виробництво. Компанія існує понад 15 років, її складно порівнювати з найвідомішим «Новим світом», але за минулий час вона довела надійність та якість своєї продукції.

«Форт-Нокс» спеціалізується на типових дверях. Компанія випускає досить широкий ряд моделей, серед яких є і котеджні – це серії «Статус» та «Форт», що належать до середньої та бюджетної цінових категорій. У цих сегментах виробників багато, деякі пропонують відверту халтуру, тоді як «Форт-Нокс» забезпечує цілком прийнятну якість та непогану комплектацію – достатньо сказати, що в серії «Статус» не китайські, а турецькі замки Kale. Серія «Форт» відверто бюджетна, але з хорошим металом — завжди бувають ситуації, коли потрібні міцні прості двері без надмірностей.

Конструктивні характеристики, варіанти оформлення та інші подробиці ви зможете дізнатися, перейшовши на сторінку дверей «Форт-Нокс» нашого основного сайту.


Вибір у нашому магазині досить великий, деякі моделі є в наявності, їх можна помацати наживо та отримати уявлення про особливості, яких немає в описах виробників. Всі двері доставляються до будь-якого району Одеси та встановлюються нашими фахівцями. Іноді, особливо у дверях «Страж», можлива зміна комплектації, вказаної на сайті виробника. Звертайтесь, разом підберемо потрібний варіант!

Наші телефони: 067 593-61-27, 067-716-31-43
Часи роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Двері, вікна, замки, циліндри.
Копіювання ключів.
Ремонт замків та дверей
RU