Ремонт дверей в Одесі.
Зміна конструкції. Тюнінг дверей

Будь-які двері, як і будь-який механізм, мають свій термін служби — зношуються деталі замка, петлі, з'являється втома металу, а іноді виявляються різні приховані дефекти, не помічені при покупці або установці. У такому разі доводиться викликати майстра, який приведе двері до ладу, відремонтувавши її. Проте під ремонтом буває йдеться про різні дії, які ми поділимо та розглянемо.

Що таке ремонт дверей

Ремонт – це усунення несправності. З цим сперечатися ніхто не буде, і начебто визначення вірне. Але давайте трохи пофантазуємо.

Отже, є двері, в яких поламався замок. Прийшов майстер, покопирсався і виправив його. Ви заплатили гроші. Здається, що усе гаразд. Але за два місяці замок зламався знову. Що робить більшість із нас? Викликає майстра, але вже іншого, справедливо вважаючи, що попередній ремонт зробив неякісно. Ви платите гроші за повторне відвідування фахівця і радієте життю. Але коли замок ламається втретє за рік, то приходить розуміння, що, можливо, справа не в майстрах, а в якихось негараздах у замку. І його треба міняти. Але якісний замок зовсім не підходить до ваших дверей, майстри не беруться його міняти. Та і як вибрати надійний замок?

Що робити? Відповідь проста – щоб поставити новий замок, необхідно змінювати конструкцію дверей, і таким чином ми підійшли до поняття тюнінгу дверей.

Що таке тюнінг дверей

Тюнінг дверей — це зміна конструкції дверей, що призводить до усунення причин виникнення несправності або дефекту.

Адже не секрет, що більшість споживачів прагнуть здійснити покупку дешевше, часом не замислюючись про наслідки. Також не секрет, що неякісні двері купити в Одесі дуже просто, штампують їх, на жаль, скрізь. І помилитися може навіть досвідчена у техніці людина. Такі двері часто стають непридатними досить швидко і саме в цьому разі може знадобитися зміна конструкції дверей. А оскільки фірми, яка продала двері, часто вже немає, то людям звертатися просто нікуди.

Ремонтом броньованих дверей в Одесі займаються багато фірм та приватних майстрів. А ось тюнінгом дуже мало. Такий стан речей обумовлений різними чинниками: у приватних майстрів немає необхідного обладнання та досвіду, а фірми не хочуть «заморочуватися» — це не найшвидший і найлегший спосіб отримання прибутку. У складних випадках людина може залишитися зі своїми негараздами віч-на-віч — майстра іноді знайти просто неможливо.

Наш сервісний центр готовий прийти на допомогу одеситам у найважчих ситуаціях. Ми займаємось дверима не один десяток років і для наших фахівців немає поняття нездійсненної роботи. Потрібно замінити у вхідних дверях замок на інший, який не підходить за розмірами? Немає проблем! Бажаєте поставити ще один додатковий замок? Потрібні зварювальні роботи? Вам треба лише зателефонувати нам!

У житті бувають різні випадки та різні поломки, і за всі роки існування нашого сервісу не було ситуацій, у яких наші майстри залишилися безпорадними.

Звернемо вашу увагу, що ми не здійснюємо роботи, які значною мірою змінюють загальну конструкцію дверного полотна та коробки. Це:
• зміна геометричних розмірів дверей;
• зміна сторони відчинення дверей (перенесення петель на інший бік).

Ми сподіваємося, що ви отримали уявлення про наші послуги. І якщо вам потрібно відремонтувати двері або зробити тюнінг в Одесі, то ви знаєте до кого звертатися. Повірте, всі ваші дверні та замкові проблеми будуть швидко вирішені.

Наші телефони: 067 593-61-27, 067-716-31-43
Часи роботи: з 8.30 до 16.00 (у неділю до 15.00)
Двері, вікна, замки, циліндри.
Копіювання ключів.
Ремонт замків та дверей
RU